Çelik Motor insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Çelik Motor personel alımı yapıyor. Çelik Motor iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çelik Motor Personel Alımı Yapıyor!

1960 yıllarında kurulan Çelik Motor kurulduğu günden bu yana sektörün ihtiyaçlarını karşılayan lider firmalarından birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Çelik Motor personel alımı yapmaya devam ediyor. Bir çok insanın iş sahibi olduğu bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Çelik Motora nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çelik Motor Hakkında

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 26 Şubat 1960 tarihinde limited şirket olarak kurulmuş, 14 Mayıs 1970 tarihinde anonim şirket olmuştur.

2010 yılında 50. yılını kutlayan Çelik Motor, isim ve yapısını değiştirmeden aralıksız olarak ve sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket ünvanını başarıyla taşımaktadır.

2001 tarihi itibariyle Kia markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Çelik Motor, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimini Kia’nın yeni yapılanmasında kullanmaya başlamıştır. Çelik Motor, kurduğu yaygın servis ağı ve satış noktalarıyla KIA’nın Türkiye’de otomotiv sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmesini sağladı. Çelik Motor, markanın değişen tasarım anlayışı ile birlikte Kia’nın algısını ve imajını ileriye taşımıştır.

2000’li yıllarla birlikte sektörde hızla büyüyen Çelik Motor, yenilikçilik ve girişimciliğini artırarak yeni tüketici alanlarına açıldı.

Çelik Motor İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde yeni personeller alacak olan Çelik Motor personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 40’ın üzerinde açık pozisyonu bulunan firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Çelik Motora iş başvurusu yapabilirsiniz. Firmanın açık pozisyonlarının bazıları aşağıdadır;

  • Satış Danışmanı
  • Teslimat Temsilcisi
  • Satış Danışmanı
  • Muhasebe Yöneticisi
  • Satış Danışmanı
  • Eğitim Sorumlusu

Çelik Motor İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/celik-motor-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like