Çepaş Galvaniz insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Çepaş Galvaniz personel alımı yapıyor. Çepaş Galvaniz iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çepaş Galvaniz Personel Alımı

Çepaş Gonvarri olarak, dinamik ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını arttıran, kurumsal hedefleri bireysel hedeflerle uyumlu hale getirerek aidiyet duygusu yaratan, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile kültürel-etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden oluşturduğumuz yaklaşımlarımızı güven veren global vizyon ve misyonumuzla yeni zamanlara taşıyan bir insan kaynakları politikası izlemekteyiz.

PERFORMANS YÖNETİMİ VE KARİYER GELİŞİMİ

Şirketimizin izlediği performans yönetimi ve kariyer gelişimi politikaları, nitelikli ve yüksek motivasyonlu işgücünün yaratacağı farka inanarak çalışanlarını özenle seçer ve gerek mesleki gerek kişisel gelişimleri için onları destekler. Dahilinde bulunduğumuz global algının dinamikleri ile yerel değerleri sentezleyerek çalışmalarımızı kabiliyet ve yetkinliklerine göre desteklemekteyiz.

Performans Yönetimi algımız, şirket hedeflerinin çalışanlara indirgenerek, çalışanların şirket hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi, bireysel performansların düzenli ve objektif metodlarla değerlendirilmesi, eğitim, gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve kariyer yönetimi süreçlerini kapsar. Şirketimizde performans değerlendirme süreci; hedef paylaşımı ve bireysel yetkinlikler baz alınarak yıllık olarak yapılır.

Çepaş Galvaniz İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara’dan yapan Çepan Galvaniz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Çepaş Galvanize iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan link adreslerini kullanarak güncel açık pozisyonları inceleyebilir ve Çepaş Galvaniz’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çepaş Galvaniz İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/cepas-galvaniz-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like