Çetinkaya insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Çetinkaya personel alımı yapıyor. Çetinkaya iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çetinkaya Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri 1957 yıllarında Adana bölgesinde atılan Çetinkaya ülkemizin köklü kuruluşlarından birisi olmakla birlikte mağazacılık sektörünün de en güçlü markalarından birisidir. Mağazacılık sektörünün dışında giyim sektöründe bir çok üretim tesisi bulunan Çetinkaya personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında binlerce insan iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çetinkaya İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Çetinkaya İnsan Kaynakları bölümü de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik birimlerinini tespitini yapıp bu doğrultuda ilan sitelerine açık pozisyonlarını bildirmektedir. Bu birimlere yapılan başvuruları değerlendirmeye alan şirket yetkilileri CV havuzunda toplanan başvuruları gözden geçirip uygun görülen adaylar arasından seçimleri yapmaktadır. Son değerlendirmeler de yapıldıktan sonra işe alım süreci başlatılmaktadır.

Çetinkaya İş Başvurusu

Ülkemizin bir çok bölgesinde bulunan şubeleriyle hizmetlerini sürdüren Çetinkaya personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Çeşitli şehirlerdeki mağazalarına bir çok yeni personel alacak olan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Çetinkaya’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

  • Mağaza Yöneticileri
  • Satış Danışmanı
  • Eğitim Şefi
  • İşe Alım Uzmanı
  • Eğitim Uzmanı
  • Görsel Tasarım ve Sunum Yöneticisi

Çetinkaya İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/cetinkaya-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like