CEVA Lojistik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre CEVA Lojistik personel alımı yapıyor. CEVA Lojistik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

CEVA Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

2007 yılında faaliyetlerine başlayan CEVA Lojistik TNT logistic ve EGL nin birleşmesiyle oluşmuştur. Otomotiv, endüstri, teknoloji, lojistik gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdüren CEVA personel alımı yapmaya devam ediyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

CEVA Lojistik İnsan Kaynakları

CEVA, müşterilerinin başarısına odaklanmış yetkin çalışanlardan oluşmaktadır. Sektöre yön veren liderlere sahip bir kurumdur. Doğru çözümleri üreten tasarım mühendislerimizden, müşterilerimizin hizmetimizden her anlamda memnun olmalarını sağlayan müşteri temsilcilerimize ve gün-be-gün operasyonlarda görev yapan bireylerin her birine kadar CEVA çalışanı tedarik zinciri yönetimine tutkundur.
İşlerimizi sürekli büyütüyoruz ve bize katılmaları için heyecanlı yetenekler ve tedarik zinciri profesyonelleri arıyoruz.

CEVA Lojistik İş Başvurusu

Ceva Lojistik personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Ceva Lojistik açık pozisyonlarından size uygun bir iş seçtikten sonra, şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • OFİS ELEMANI
  • KALİTE SİSTEMLERİ SORUMLUSU
  • FİYATLANDIRMA UZMANI
  • LOJİSTİK UZMANI
  • DEPO İŞÇİSİ
  • FORKLİFT OPERATÖRÜ

CEVA Lojistik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/ceva-lojistik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like