Çiçek Sepeti insan kaynakları yaptığı açıklamayla eleman alımı yapacağını duyurdu. Çiçek Sepeti iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çiçek Sepeti Personel Alımı Yapıyor!

2006 yıllaırnda kurulan Çiçek Sepeti ülkemizdeki çiçekçilik sektörünü değiştirmiş ve sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir. Kurulduğu yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle bir çok müşteri kazanan Çiçek Sepeti personel alımları yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çiçek Sepeti Hakkında

Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kurulan CicekSepeti.com, Türkiye genelinde birlikte çalıştığı 350’ye yakın çiçekçi iş ortağı ve Türkiye’nin dört bir yanına gönderimini sağladığı yüzlerce çiçek siparişiyle, Türkiye’deki en büyük online çiçekçi konumundadır.

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Amazon.com ve Avrupalı yatırımcı HummingBird Ventures ortaklı CicekSepeti.com, çiçek aranjmanları, kek ve kurabiye buketlerinin yanı sıra ilginç ve kişiselleştirilmiş hediyeler ve takı ürünleri ile binlerce alternatif sunarak sadece “çiçek” değil “hediye” denildiğinde de akla ilk gelen e-ticaret firmasıdır.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu

Alımları ağırlık olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Çiçek Sepeti personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Çiçek Sepetine iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Finans Uzmanı
  • Paketleme Elemanı
  • Kurumsal Müşteri Yöneticisi- Satış
  • Satış Danışmanı

Çiçek Sepeti iş başvuruları için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like