Collezione insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Collezione personel alımı yapıyor. Collezione iş ilanları, iş başvurusu, başvuru formu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Collezione Personel Alımları

Collezione 1987 yılında Bakırköy’de açtığı ilk mağazasıyla Türk giyim sektörüne adımını atmıştır. Uzun senelerdir sektörün liderleri arasında yer alan bir çok insanın giyim konusunda ilk tercihi olan Collezione, personel eleman alımı yapmayı sürdürüyor. Toplamda 200’ün üzerinde satış noktasıyla kaliteli hizmetlerini sürdüren Collezione yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünya çapında bilindik bir firma olan Collezion’da sizler de çalışmak isterseniz haberimizin devamında yer verdiğimiz firmanın personel alımı yapacağı pozisyonları inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Collezione İş Başvurusu

Collezione ağırlıklı olarak Ankara, İstanbul, Antalya, Aydın, Çanakkale, İzmir, Bursa, Konya gibi şehirlerden personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Collezione açık pozisyonları arasından size uygun bir işi seçtikten sonra firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Ürün Yöneticisi
  • Full – Part Time Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdür – Müdür Yardımcısı
  • Veri Ambarı ve İş Zekası Uzmanı
  • Mağaza Görsel Sorumlusu
  • Yetiştirilmek Üzere Allocator

Collezione İş Başvuruları İçin; TIKLAYIN!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/collezione-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like