Dardanel insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Dardanel personel alımı yapıyor. Dardanel iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Dardanel Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin balık uzmanı olan Dardanel personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak ve kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Dardanel iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dardanel İnsan Kaynakları

Dardanel Çalışanı Olmak

Türkiye’nin 1984 ten itibaren “Balık Uzmanı” ve “İlklerde Öncü”olan Dardanelde;

Dürüstlük ve etik değerlere bağlılık, çözümün bir parçası olmak, sorumluluk duygusuyla işine sahip çıkmak, sormak, araştırmak ve yeni fikirler ortaya çıkarıp ekibiyle paylaşmak bu ailenin üyesi olmanın temelini oluşturmaktadır.

Her düşüncenin bir değer olduğu bu ailede; en önemli olan “Emeğe Saygı”. Biz de bu ilkeyle yola çıktık ve çalışanın ön planda olduğu bir ekip dinamiği yarattık.

Ekibin kendini ifade etmenin verdiği özgürlüğün yanında dinleyerek de çıkarımlar sağlayıp; bu duyarlılıkla müşteri, distrübitör ve bayi kanallarının beklentilerini anlayarak doğru çözümler sunabilme ilk hedefi olmakla beraber, Her Dardanel ürünü tattıklarında “Yine En iyisini yapmış” duygusunu müşteride yaratma; üretimden lojistiğe, pazarlamadan satışa tüm ailenin en büyük motivasyonudur.

Dardanel İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Çanakkale fabrikasına yapan Dardanel, personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ile Dardanel insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dardanel İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/dardanel-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like