Türkiye’de ilk meyve suyu üreticisi unvanını alan Dimes, 1958 yılında kurulmuştur. Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren firma kısa süre sonra ülkenin en çok tercih edilen markaları arasına girmiştir. Doksanlı yılların başında ise süt ürünleri üretimine başlayan Dimes, fabrikalarını büyütmüş ve belli başlı kalite standartları getirmiştir.

Bugün ise ihracatta önemli bir rol oynayan Türkiye’nin en değerli markaları arasında gösterilen Dimes, personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak isterseniz haberimizin devamındaki dimes hakkında kısa bir bilgiye ve firmanın alacağı personel pozisyonlarına göz atabilirsiniz.

Dimes Hakkında

Misyonumuz: tarım ve hayvancılığa dayalı gıda ve hizmet sektöründe, daima lider olmayı hedefleyerek en sağlıklı, en kaliteli ürünleri, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, en verimli şekilde topluma sunmak için varız.

Vizyonumuz: Üretimimizin %50’sini ihraç edeceğiz ve ihracat yapılan ülke sayısını arttıracağız. Yurtiçi pazar liderliğini koruyacağız ve pazar payımızı arttıracağız. Kişi başı tüketim miktarını arttırarak pazarın büyümesine öncülük edeceğiz. Tüketici memnuniyetini sağlayarak daima ilk tercih olacağız. Çalışanlarımızı bu amaca hizmet edecek nitelikte güçlendireceğiz.

Değerlerimiz: Biz, kaliteden ödün vermeyen, çevre ve topluma duyarlı, bilgi ve tecrübeyi sürekli geliştiren, her alanda adaleti ilke edinen, dürüst, güvenilir ve başarılı bir ekibiz.

Dimes İş İlanları

Ülkenin çeşitli bölgelerinden elemana ihtiyacı olan Dimes personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Makine Mühendisi
  • Satış Uzmanı
  • Uzun Dönem Stajyer

Dimes, ülke çapında hizmet veren kaliteli bir firma olarak motivasyonu yüksek, tutkulu ve işini sürekli geliştirmeyi hedefleyen kişilerin oluşturduğu büyük bir ailedir. Bu ailenin bir parçası olmak için Dimes iş ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Dimes İş Başvurusu

Dimes, değerleri ile uyumlu, iş alanında yetenekli kişileri ailesine katmak için iş ilanları yayınlamaktadır. Dimes’in bünyesinde çalışmasını istediği kişilerde aradığı nitelikler şu şekildedir:

  • İşbirliği ve takım çalışması yapabilecek
  • Etik değerlere bağlı olan
  • Müşteri odaklı çalışan
  • İş sorumluluğu alabilen
  • Kalite odaklı çalışan kişiler ile çalışmak istemektedir.

Bu nitelikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız Dimes kariyer sayfasından güncel iş ilalarını takip edebilir, size uygun olan pozisyonlara başvurabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/dimes-personel-alimi-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like