Ekici insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Ekici personel alımı yapıyor. Ekici Peynir iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Ekici Personel Alımı Yapıyor

Ekici Peynir, 1957 yılından beri sadece peynir üreterek tüketicilerini kaliteli ve lezzetli peynirlerle buluşturmaktadır. Bugün Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında toplam 42.000 m2’lik alanda, günlük 480 ton süt işleme kapasitesine sahip olan Ekici Peynir, İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı Türkiye’nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır. Ekici Peynir, uluslararası standartlarda üretim yapabilmek adına yatırımlarına devam etmektedir. 2015 yılından itibaren beyaz peynirde tam otomasyon sistemine geçen şirket, diğer peynir türlerinde de tam otomasyona geçmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Ekici Genel Merkez Adresi : Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım 2. Cadde No:4 07190 Döşemealtı / Antalya

İstanbul Ofis: Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:77 Dumankaya Vizyon A-1 Blok kat:13 daire:74 Kartal / İstanbul

Ekici İnsan Kaynakları

Alımlarını yapmadan önce eksik birimlerinin tespitini yapan Ekici insan kaynakları birimi, bu doğrultuda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için ilan yayınlayıp gelen başvuruları değerlendirirler. Başvurular arasından en uygun aday seçilip işe alım süreci başlatılmaktadır.

Ekici İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Antalya ve İstanbul şehirlerinden yapan Ekici, personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ekici açık pozisyonların arasından size uygun bir işi seçtikten sonra firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ekici İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/ekici-personel-alimi-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like