Elif Plastik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Elif Plastik personel alımı yapıyor. Elif Plastik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Elif Plastik Personel Alımı Yapıyor!

Ticaret hayatına 1970’li yıllarda atılan ve zaman içerisinden bir çok başarılı işe imza atan Elif Plastik günümüze kadar gelen süreçte iyi bir büyüme kaydederek sektörün en güçlü firmalarından birisi haline gelmiştir. Büyük bir firma olduğu için aynı orantıda çok fazla çalışanı bulunan Elif Plastik personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan ve yayınladığı ilanları ile de bir çok insana yeni iş imkanı sunan bu büyük firmaya sizler de başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Elif Plastik İnsan Kaynakları

Kariyer & Çalışan Gelişimi

Elif, söz verdiği kalite ve hizmetin, sadece kalifiye çalışanlarla elde edilebileceğinin bilincindedir. Bu nedenle Elif, yüksek kaliteli çalışanlar seçer ve önlerindeki uzun yolda onları daha da nitelikli hale getirmek için yatırımlar yapar. Çalışanların gelişimi, performans değerlendirme sonuçlarından biri olan gelişim planlaması sayesinde Elif performans yönetimi süreci ile bütünleşmiştir.

Yeni çalışanların, Elif ve endüstrinin dinamikleri hakkında tutarlı tanıtıcı eğitimler almasını sağlamak için, her pozisyona yönelik özel giriş ve oryantasyon programları düzenlenmektedir. Elif yetkinliklerin ve yeteneklerin resmi eğitim programları ve eğitim araçlarının yanı sıra görev başında da geliştirilebileceğine inanır. Elif, resmi programlar, süreçler, kurum çevresinde eğitim ve geliştirmenin yanı sıra ‘iş başında öğrenim’ yoluyla yetenekleri inşa eder. Elif şirketin insan kaynakları stratejisine paralel olarak çalışanların gelişimi üzerinde durur ve bu gelişimi desteklemeye yönelik birçok olanak sağlar.

Elif Plastik İş Başvurusu

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Elif Plastik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu pozisyonlardan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

  • Kullanıcı Destek Uzmanı
  • Elektrik Bakım Mühendisi
  • Genel Başvuru
  • Müşteri Temsilcisi
  • Mürekkep Mühendisi


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/elif-plastik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like