Nestle grubunun bir parçası olan Erikli ülkemizin en büyük su markalarından birisidir. 1960’lı yıllarda temelleri atılan Erikli personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok noktasında faaliyetlerini sürdüren firmanın her geçen gün yeni personel ihtiyacı olabilmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Erikli’de sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Erikli İş İlanları

İçme suyu denildiğinde ilk akla gelen markalardan olan Erikli küçük büyük birçok çapta iş imkanları sunmaktadır. Kariyer sitelerinde denk geldiğiniz Erikli iş ilanları ile siz de kariyerinize sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz.

Özellikle nitelikli personel arayışlarıyla dikkat çeken Erikli İsviçreli Nestle ile birleştikten sonra elemanlarının niteliğini arttırmak için daha fazla kişiye istihdam imkanı sunmuştur. 105 fabrikası ve 32 binden fazla çalışanıyla dikkat çeken bir büyüme gerçekleştiren Erikli firması iş ilanları kariyer sitelerinde ve kurumun resmi internet sitesinde ihtiyaç duyuldukça bulunabilmektedir.

Erikli İş Başvurusu

Türkiye’nin bir çok şehrinde yeni elemanlara alan Erikli personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın ihtiyaç duyduğu pozisyonlar ağırlıklı olarak ofis personeli, depo elemanı, şoför, müşteri hizmetleri temsilcisi, çağrı merkezi personeli gibi pozisyonlardır. Erikli iş başvurusu için Nestle insan kaynakları sayfasından daha çok ayrıntı bulabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/erikli-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like