Eti insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Eti personel alımı yapıyor. Eti iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Eti Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin gıda sektörünün en önemli markalarından birisi olan Eti, aynı zamanda ülkemizin en köklü markalarından biridir. 1962 senesinden bu yana ülke topraklarımızda faaliyetlerine devam eden Eti personel alımı yapmayı da sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratan Eti örnek bir firma olmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Eti İş Başvurusu

Alımlarını Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Eti personel alımı yapmaya devam ediyor. Alacağı personelleri en çok Eskişehir bölgesinden arayan Eti ülkenin bir çok bölgesinde alım yapmaya devam edecektir. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Eti’ye iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 • İş Denetçi
 • Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni
 • Satınalma Mühendisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Genel Başvuru
 • Engelli Personel

Eti İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Eti’nin Hikayesi Tarihçe Ödüller Belgeler Tarihçe Ana SayfaEti DünyasıEti’nin HikayesiTarihçe Eti, Onursal Başkanımız ve Kurucumuz Firuz Kanatlı’nın, projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisle 1962 yılında üretime başladı. Sektöründe her zaman yeniliklerin ve ilklerin markası olan, Türk halkına daha iyisini vermek için çalışan Eti, bu lezzet yolculuğunda, her biri damaklarda ve zihinlerde iz bırakacak ürünler zinciri oluşturdu.

Eti, bugün Türkiye’nin 72 farklı ilinde 7.000’den fazla çalışanı istihdam ediyor. İnovatif bakış açısı ve kendi üretim teknolojisini geliştirme gücü ile Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşundan biri olarak dünya pazarlarında rekabet eden Eti, yarım asırdan fazla tecrübesi, kaliteli, yenilikçi ve benzersiz lezzetleriyle hayata keyif ve mutluluk katmaya devam ediyor.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları olarak amacımız, ETİ’yi geleceğe taşıyacak, ETİ yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

Seçme ve Yerleştirme Yaklaşımımız

Öncelikli amacımız; değişime, gelişime, rekabete açık, enerjik, tutkulu, işini ve kendisini geliştirmeye istekli, motivasyonu yüksek, ETİ yetkinlik ve değerlerine sahip ve ETİ’yi geleceğe taşıyacak mutlu çalışanları aramıza katmak. Bu amaçla, uluslararası standartlarda metodolojiler uyguluyor, doğru yetenekleri, doğru iş pozisyonlarıyla eşleştirerek şirketimizi ve çalışanlarımızı geleceğe taşıyacak en doğru kararı veriyoruz.

Gelişim Yaklaşımımız

Çalışanlarımıza, faydalanmak istedikleri ölçüde kendilerini kişisel ve mesleki anlamda geliştirme imkanı sunan ortamlar yaratmanın bilincinde bir şirketiz. Bu anlamda çalışanlarımız için eğitimler, gelişim projeleri, okuma ve izleme önerileri, e-öğrenme çözümleri, kütüphane ve süreli yayın erişimleri, zirve ve konferans katılımları, liderlik gelişim modülleri, simülasyonlar, yurt dışı eğitim programları ve bunlar gibi birçok farklı gelişim program ve modelleri sunuyor, bu sayede çalışanlarımıza yeni ufuklar kazandırabilecek gelişim çözümleri üretiyoruz..

Kariyer Yönetimimiz

Her çalışanın, kariyerinde doğru ve sağlam adımlar atabilmesi için iyi planlanmış bir kariyer yönetimine ihtiyacı vardır. Bu noktada çalışanlarımızı, kişisel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olmak adına belli periyotlarla bilgi, tecrübe, yetkinlik ve performanslarını değerlendiriyoruz. Bu değerlendirmeler ve kariyer haritalarını göz önünde bulundurarak potansiyel çalışanlarımızı Gelişim Merkezindeki uygulamalarına katılmalarını sağlıyoruz. Bu uygulamalarla birlikte ortaya çıkan çalışanlarımızın güçlü ve gelişim alanlarına uygun olarak, bireysel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Bu aşamada, gelişim yaklaşımımızda bulunan bütün imkanları değerlendirerek çalışanlarımızın gelişim göstermelerine odaklanıyoruz. . Potansiyel olarak belirlenmiş ve gelişim gösteren çalışanlarımızın daha üst rollerde bulunmaları ya da farklı departmanlarda görev almaları için destek oluyoruz.

Performans Yönetimi Yaklaşımımız

Her çalışanımızın bireysel performansının şirket stratejilerimize ve hedeflerimize hizmet etmesini sağlayan ve bu performansın süreçteki katkısını görebildiğimiz bir performans yönetim sistemine sahibiz. Yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz düzenli takip sayesinde olası riskleri belirleyebiliyoruz. Bununla birlikte, yıl sonu hedeflerine ulaşma yolundaki aksaklıklara yönelik aksiyonları daha hızlı belirleme fırsatı bulup, gelişim ihtiyaçları doğrultusunda tüm çalışanlarımıza destek oluyoruz.

Ücret Yönetimi Yaklaşımımız

Eti’de, şirket stratejimizi destekleyen, rekabetçi, adil, yetkin insan kaynağına, yapılan işin boyutuna ve sektörün yapısına uygun olarak belirlenen bir ücret sistemi kullanıyoruz. Ücret politikamızı, şirket stratejilerimiz ve ücret araştırma raporlarımız doğrultusunda düzenli olarak değerlendiriyoruz. Yaptığımız performans değerlendirmeleri neticesinde çalışanlarımızı aylık ya da yıllık prim sistemi kapsamında ödüllendiriyoruz.

Çalışma Şartları

Çalışma koşullarımız, ilgili yönetmelikler, iş kanunu ve mevzuatlar doğrultusunda hazırlanmıştır ve beyaz yakalı çalışanlarımızın çalışma gün ve saatleri yaptıkları iş ve bulundukları lokasyona göre farklılık gösterebilir.

Eskişehir lokasyonlarımızda 08:00 – 18:00

İstanbul merkez lokasyonlarımızda 08:00 – 17:45’tir.

*Çalışma süremiz haftada 5 gündür.

Bölge müdürlüklerimizde çalışma saatleri 08:00 – 17:00 arasıdır.

*Bölge müdürlüklerimizde Cumartesi günleri 13:00’e kadar çalışılmaktadır. Mavi yakalı çalışanlarımız için ise aşağıda belirtilen saatler çerçevesinde, Pazar günü hariç haftanın 6 günü, üçlü vardiya düzeni ile çalışma süreleri oluşturulmuştur.

 • 08:45 – 16:45
 • 16:45 – 00:45
 • 00:45 – 08:45

Yıllık izin politikamız çalışanların Eti’deki kıdemine ve yürürlükteki iş kanununa göre uygulanır. Çalışanlarımızdan;

 • 1 yıldan 5 yıla kadar olanlara 14 gün
 • 5 yıldan fazla 15 yıldan olanlara 20 gün
 • 15 yıl ve daha fazla olanlara 26 gün yıllık izin verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like