FNSS insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre FNSS personel alımı yapıyor. FNSS iş ilanları, iş başvurusu, başvuru formu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Ülkemizde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türkiye ile müttefik olan diğer ülkeler için Paletli veya tekerlekli zırhlı araçlar ile silah sistemleri konusunda faaliyet gösteren FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. (FNSS)’nin Ortakları Nurol Holding  A.Ş. (%51) ve BAE Systems (%49)’dir. FNSS merkezi ve çalışma tesisleri Ankara Gölbaşı’nda yer almaktadır. Köklü şirket Milli savunma Bakanlığı ile yaptığı anlaşmalar kapsamında ilk üretimini 1991’de yapmış ve her geçen gün hem şirketi hem de ürünlerini geliştirerek büyümeye devam etmiştir. Hem savunma ihtiyacının istekleri doğrultusunda hem de ileri teknoloji ile üretim yapan FNNS personel alımı yapmaya devam ediyor.

FNSS İş İlanları

Hemen her kesimde insanın çalışmak isteyeceği bir şirket olan FNSS’ in iş ilanları yoğun ilgi görmektedir. Savunma sanayinin öncülerinden olan köklü şirkette pek çok çalışan bulunmaktadır. Gerek bu savunma sanayi ürünlerinin tasarlanması gerekse de üretilmesi aşamasında pek çok farklı pozisyonda çalışana ihtiyaç vardır.

FNNS’de Çalışma Koşulları

FNSS kurumuna personel alımı yapılırken hangi şartlarda alım yapılacağı ve hangi pozisyon için olduğu belirtilmektedir. Ancak genel olarak FNNS çalışma saatleri haftanın beş günü yani Pazartesi ve Cuma arası sabah 08.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Firma çalışanları ARASINDA YÜKSEK lisans mezunu olanlar olduğu gibi ilkokul mezunu olanlar da mevcuttur. Bu da yine çalışılan pozisyondan kaynaklanmaktadır. Bir yılı dolduran çalışanlar yıllık izin almaya hak kazanır. Yıllık izin süreleri ise kıdeme göre değişmektedir.

FNNS’de  Ücret ve Yan Haklar

FNNS’de her pozisyon için farklı ücret politikası olduğunu ve iyi maaşlar verdiğini biliyoruz. Bunların dışında;

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Fazla Mesai Ödemeleri
  • Esnek Çalışma Saatleri
  • Yüksek Öğrenim Desteği

gibi yan haklardan da çalışanlar faydalanabilmekte.

FNNS Adaylarda Bu Özellikleri Arıyor!

FNNS çalışanları için uygun gördüğü pozisyona göre Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Liselerin Motor, Kaynak, Metal/Metal İşleri, Elektrik/Elektronik, Torna Tesviye veya Otomotiv bölümlerinden mezun olanlar arasından alim yaptığı gibi Meslek Yüksekokulu mezunlarından da alım yapmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Yeterlilik (Ustalık/Kalfalık/Forklift/ İşyeri Açma) Belgesi olan kişiler de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca çalışanlarının vardiyalı çalışmaya uygun ve seyahat engeli olmayan kişilerden olması da tercih edilmektedir. İşe alınacak kişilerin askerlik hizmetini yapmış olması da şarttır.

FNNS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuruma iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arama motorlarında arama yaparak çeşitli iş ilanı sitelerinden yönlendirme de yapabilirsiniz. Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara ilimizden yapan FNNS personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek FNNS’e iş başvurusu yapabilirsiniz. FNNS açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

  • Genel Başvurular ( Mavi ve Beyaz Yaka )
  • Satış Danışmanları
  • Mühendis

FNSS İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/fnss-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like