Gübretaş insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Gübretaş personel alımı yapıyor. Gübretaş iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Gübretaş Personel Alımı Yapıyor!

Gübretaş Fabrikaları 1952 yılında Türk tarım sektörüne çeşitli kimyevi gübreleri tedarik etmek için kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana sektörde hep lider konumunda olan Gübretaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Gübretaş hakkında kısa bir bilgiden sonra firmaya iş başvurusu yapacağınız bağlantıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Gübretaş Hakkında

6 Kasım 1952 tarihinde dönemin Bakanlar Kurulu, Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi’nin (GÜBRETAŞ) kurulması kararını alır, ancak şirket resmi olarak 1953 yılında faaliyete geçer.

Türk çiftçisinin kimyevi gübrelerden yararlanarak yüksek verimli ve kaliteli ürünler elde etmesi fikrinden yola çıkılarak, Ziraat Bankası öncülüğünde Zirai Donatım Kurumu, Şeker Fabrikaları, Sümerbank, Etibank, Makine Kimya Endüstrisi ve Fertilizer Corporation of Amarica A.G. şirketinin ortaklığıyla 2.300.000 TL sermaye ile Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi kurulur. Amerikan şirketi 1958 yılında hisselerini Ziraat Bankası’na devreder.

MİSYONUMUZ

Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak.

VİZYONUMUZ

Paydaşlarına katma değer sağlayan, bir dünya firması olmak.

Gübretaş İş Başvurusu

Alımlarına ihtiyaç durumlarında genellikle İstanbul şehrinden yapan Gübretaşa siz de iş başvurusu yapabilirsiniz. Gübretaş iş başvurusu yapmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gübretaş İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/gubretas-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like