İGDAŞ insan kaynakları bölümünden verilen ilanlar ve İGDAŞ personel alımı ilanları yazımızda yer alıyor. 2023 yılında İGDAŞ personel işçi alımı iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

İGDAŞ Personel Alımı Yapıyor!

İgdaş, İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul ve çevresinin genelinde doğalgazdan sorumlu olan şirkettir. Doğalgaz konusunda gerekli altyapı ve işletmeye dair her türlü hizmet buraya aittir.  İgdaş, sürdürdüğü faaliyetlerine hız kazandırmak ve hizmet alanını genişletmek için düzenli olarak yeni personel alımı yapmaktadır. Belirlenen dönemlerde gerçekleşen bu işçi elemanları oldukça fazla sayıda gerçekleşir.

İgdaş Bünyesinde Çalışma Fırsatı

İgdaş, tüm dünya genelinde yürüttüğü faaliyetler ile bilinen bir şirkettir. Doğalgaz alanında yürüttüğü etkili çalışmalar ile birçok alanda faaliyet gösterir.  Çalışmalarında hız kesmemek için sürekli personel alımına başvurur ve kadrosunu her geçen gün büyütmektedir. İgdaş ile ilgili bütün başvuru detaylarına ve aranan özelliklere buradan başvurabilirsiniz. İgdaş personel alımları internet üzerinden duyuruluyor. İnternet kaynağında gerekli ilanlar verilerek, adayların internet üzerinden başvuru yapmaları mümkün olur. İgdaş personel alımı için internetten takiplerinizi sürdürerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İgdaş bünyesinde personel alımına aday olabilmek için, gerekli şartları taşımak gerekiyor. Sektörde bilgili olmanın büyük avantaj sağladığı başvuru koşulları arasında kesin bir nitelik yoktur. Doğalgaz alanında çalışma yürüten kurum, alanında bilgili ve yetenekli adaylar ile değerlendirme yapar. Kurum bünyesinde çalışanlar arasında %42 si üniversite diplomasına sahiptir. %48’lik bir oranda lise mezunu çalışan görev yapıyor. %10’luk dilimde de ortaöğretim mezunu çalışan şuanda aktif olarak görev yapmaktadır. Katılıma bağlı olarak kazanma şansının yüksek olabilmesi için, ilgili bölümlere başvuru yapmak gerekmektedir.

İBB yardım çeki

İGDAŞ İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları politikasının temelini oluşturan başlıca ilkeler şunlardır:

  1. Şirketin amaç ve geliştirme hedefleri doğrultusunda gerekli nitelik ve gelişme yeteneklerine sahip kişilerin istihdamı esas alınır.
  2. Şirket, personeline mesleki bilgi ve yeteneklerine göre, istihdam şartları ve kendilerini yetiştirmeleri yönünden adil ve eşit imkanlar sağlar.
  3. Şirket, hedeflerini gerçekleştirebilmek için, çalışanları verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak, maliyet bilinci içinde çalışmaya teşvik eder. Personelin bu yöndeki görüş ve fikirlerini yönetime kolaylıkla aktarabilmesini sağlamaya yönelik tedbirler alır.
  4. Şirket, personelinin amirleri ve iş arkadaşları ile iyi ilişkiler kurmasına ve çalışma barışının ahenkli bir şekilde devamını sağlamaya yönelik tedbirleri alır. Yapılan işin niteliğine uygun, rahat ve güvenli bir iş ortamı sağlar.
  5. Şirket, personelini başarılı olmaya teşvik eder, yetenekli ve başarılı personelin girişimciliğini destekler. Başarılı olanları ödüllendirir.
  6. Şirket, personelini, kendilerini ilgilendiren konularda zamanında haberdar eder.
  7. Şirket, personelinin kişiliğine saygı duyar, haklarını korur.
  8. Şirket yöneticileri, kendilerine bağlı personelin, işlerini verimli ve işin gereklerine uygun olarak yapabilecek düzeye eriştirilmesinden, işin gerektirdiği sorumluluk, iş disiplini, tutum ve davranışlara uygun çalışmasından ve ayrılmaları veya terfileri halinde yerlerine geçecek elemanların yetiştirilmesinden sorumludurlar.

İGDAŞ çalışanları 4857 sayılı İş Kanunu, 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ve 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu hükümlerine tabidir. Çalışanlarımızın çoğunluğu İşletme Toplu İş Sözleşmesine tabi olup yönetici personelimiz kapsamdışı statüdedir.

İGDAŞ Çalışma Şartları

İGDAŞ’ ta eleman seçme ve yerleştirme sürecinin temel amacı, Kurumun bütün hizmetlerinin en etkin şekilde yürütülmesi için, teknik, sosyal ve ekonomik gelişmeler çerçevesinde, verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak ve maliyet bilinci içinde şirketin gelecekteki insan kaynağı ihtiyacının belirlenmesidir.

İGDAŞ Çalışma saatleri: 08:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 arasıdır.

Vezne Çalışma saatleri: 08:15 – 12:30 / 13:30 – 16:45 arasıdır.

Cuma günü öğlen paydosu 13:00 – 14:00 saatleri arasıdır.

İGDAŞ İş Başvurusu

İGDAŞ personel alımı yapacağı tarihlerde resmi ilan mecraları ve resmi sitesi üzerinden duyuru yapmaktadır. Eğer yayınlanan iş başvuru formları olursa bu formları doldurup İGDAŞ’a başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ve sitemizden İGDAŞ iş ilanlarını takip edebilir ve zamanında başvuru yapma şansını yakalayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bize iletin.

İstanbul büyükşehir belediyesi personel alımı

İGDAŞ Personel Alımına Nasıl Başvuru Yapılır?

İgdaş, her yıl düzenli olarak belirli sayıda yeni personel alımı için duyuru yapar. İlgili alanlara yapılacak yeni personel alımları için çok sayıda aday başvurmaktadır. İnternet üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarını takip ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İgdaş internet sitesinde yayımlanacak olan personel alım ilanları, belirlenen tarih aralıklarında geçerli olur.  İnternet üzerinden online başvuru yoluyla yapılacak başvurularda adaylar uygun şartları taşımaları halinde İgdaş bünyesinde çalışmaya başlar. Personel alım ilanının online olarak yapılabilir olması nedeni ile herhangi bir başvuru formu yoktur. İgdaş iş ilanları koşulları internet sitesi üzerinden güncel olarka duyurulmaktadır. Kuruma bağlı iş imkanı yakalamak isteyen adayların, internetten başvuru sürecini takip etmeleri gerekiyor.

İgdaş, her yıl aldığı düzenli personeller ile çalışmalarını genişleten bir işletmedir. İgdaş internet sitesinde yayımlanan duyurular ile personel alımları hakkında bilgi sahibi olunabilir. Şirket için uygun tarihlerde alımlar için duyurular yapılır. İnternet üzerinden alım yapılacağı tarihleri takip ederek, personel alımı için başvuru yapabilirsiniz. Hangi alanlarda hangi şartlarda personel alınacağına dair kesin bilgiler, personel alımları duyuruları yayınlandığı anda belli olmaktadır. Buradan hangi alana başvuru yapılacağı seçilerek gerekli başvuruları yapmak mümkündür.

İGDAŞ Personel Alım Duyurularını Takip Etmek İçin; TIKLAYIN!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/igdas-personel-alimi-2018/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like