Kalyon İnşaat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Kalyon İnşaat personel alımı yapıyor. Kalyon İnşaat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kalyon İnşaat Personel Alımı

1974 yılında Gaziantep’de faaliyetlerine başlayan Kalyon İnşaat kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Katar, Rusya, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Irak gibi pek çok ülkede faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Siz de bu büyük İnşaat devinin bir parçası olmak istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Kalyon İnşaat İnsan Kaynakları

Kalyon Grup İnsan Kaynakları sayfalarına hoş geldiniz.
Kalyon Grubunu en iyi yansıtan temel değerler gelişim, teknoloji, etik ve toplumsal değerlere saygı, çevre ve sosyal sorumluluk bilincidir.

Kurum vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; hissedarlarımızın, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sahiplendiği, standartları yüksek İnsan Kaynakları politikaları uygulayarak, güven duyulan bir iş ortamı ve kurum kültürü yaratmaktır.

GELİŞİM, PERFORMANS VE KARİYER

Hedefimiz çalışanlarımızın bilgi ve deneyimleri, yetkinlik profilleri ve kişisel performansları doğrultusunda kendi kariyer hedef ve planlamalarına sahip olması ve bu planların kurumsal ihtiyaç ve gereksinimler ile uyumlu olarak yönetilmesidir.

Bu hedefe yönelik mevcut uygulamalarımızın yanında;  çalışanlarımızın işindeki verimliliğini hedef ve yetkinliklere dayalı performans değerlendirme sistemi aracılığıyla düzenli olarak izlemek, motivasyon ve verimliliğini artıracak gelişim imkanları sağlamak, ödüllendirme sistemini oluşturmak ve kariyer olanaklarının çalışanlara sunulabilmesi için gerekli olan entegre İnsan Kaynakları uygulama ve faaliyetlerinin yapılandırma çalışmaları da devam etmektedir.

Kalyon İnşaat İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapacak olan Kalyon İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Kalyon İnşaat resmi insan kaynakları sayfası ve güncel açık pozisyonları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kalyon-insaat-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like