Keskinoğlu tavukçuluk personel alımı yapıyor! İnsan kaynaklarından verilen ilanlara göre Keskinoğlu iş ilanlarını inceleyin iş başvuru formu doldurarak başvurunuzu yapın. Tüm detaylar yazımızda yer alıyor;

Keskinoğlu Tavukçuluk Personel Alımları Yapıyor!

1963 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyetlerini sürdüren Keskinoğlu, sektördeki faaliyetlerini arttırmak adına personel alımı yapmayı sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Keskinoğlu Tavukçuluk iş ilanlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Keskinoğlu Tavukçuluk İnsan Kaynakları

Çağımızda şirketlerin sürdürülebilir başarı sağlamaları ve büyüme performanslarını koruyabilmeleri için en önemli unsurun İnsan Kaynağı olduğuna inanıyoruz. Bu inançla, kişisel gelişimin her zaman devam ettiğinin farkında olan, kendisiyle birlikte şirketini de geliştiren; vizyoner, kenetlenmiş, güçlü ve mutlu çalışanlardan oluşan bir aile kuruyoruz. Şirketimizin yönetim gücünü arttıracak, daha rekabetçi ve verimli olmasını sağlayacak sistemleri ve yenilikleri uygularken cesur, kararlı ve emin adımlarla geleceğe yürüyoruz.

İş Olanakları

İşe alım sürecimizde açık pozisyonlarımız kariyer.net üzerinden paylaşılmaktadır. Görüşme sürecinde, yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik analiz testi, genel yetenek testi ve pozisyonun niteliğine ve aranan özelliklere göre İngilizce testi uygulanır.

Adaylar, öncelikle İnsan Kaynakları yetkilisi ile “Yetkinlik Bazlı Mülakat” ve ilgili pozisyonun birim ve üst düzey yöneticisiyle hem kişilik özellikleri hem de mesleki yeterlilik kriterleri açısından mülakat gerçekleştirirler.

Değerlendirmeler sonucunda, işe alım süreci, en uygun adaya iş teklifi yapılması ile sonlanır. İş teklifi yapılmayan adaylara değerlendirilme durumları ile ilgili bilgi verilir. Adayların başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirmek üzere veritabanımızda saklı tutulur ve uygun olabilecek pozisyonlar için  ilgili adaylarla iletişime geçilir.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarımız sitemizde bulunan başvuru form unu doldurarak ya da kariyer.net üzerinden online başvuru yapabilirler. Akhisar dışından gelen çalışanımız için 3 aylık lojman imkânı sağlamaktayız.

Keskinoğlu İş Başvuru Formu Doldurun

Alımlarını Türkiye’nin onlarca şehrinden yapacak olan Keskinoğlu alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Keskinoğlu’nda çalışabileceğiniz pozisyonlar firmanın kendi sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek size uygun bir iş için iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Keskinoğlu İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/keskinoglu-tavukculuk-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like