Kipaş Holding iş başvurusu yaparak kariyerinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kipaş çimento, Kipaş kağıt iş ilanları yayınlandı. Kahramanmaraş, Kayseri, Bozüyük ve Aydın Söke gibi gibi pek çok bölgede faaliyet gösteren Kipaş Holding açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Kipaş İş İlanları 2023

1984 yılında kurulan Kahramanmaraş İplik ve Pamuk A.Ş. geçen yıllarla birlikte Kipaş Holding’e dönüştü. Marka bugün hazır konfeksiyon ve tekstil grubundan başka kağıt, çimento, maden ve jeotermal enerji sektöründe de yatırımları olan büyük bir kuruluştur. 6 farklı iş alanındaki 25 fabrikasında 8000’den fazla çalışanı vardır. İlgili sektörlerde veya kurumsal bir firmada çalışmak isteyenler için Kipaş Holding iş başvuru formu her zaman iyi bir fırsattır.

Firmanın ilgili ilanlarına baktığınızda 2023 Ocak ayı içinde İstanbul, Kahraman ve Bilecik şehirlerinde açık iş pozisyonları olduğu görülmektedir. Kipaş Holding iş ilanları içinde yer alan bu duyurularda uzman satış yardımcısı, vardiya mühendisi, bakım mühendisi, halkla ilişkiler müdürü, yurtdışı satışlar pazarlama uzmanı, uzman finans yardımcısı gibi alanlarda iş imkanı olduğu görülmektedir. Mühendisler, finans yönetimi ve halkla ilişkiler ile pazarlama dallarında eğitim görenler veya tecrübe sahibi olanlar başvuru yapabilirler. İş başvurusu  Kipaş Holding ilgili sitesinden yapılabilir.

Kipaş İş Başvurusu Formu

Günümüz holdingleri aynı zamanda çevre ve sosyal faaliyetler alanlarında da etkin çalışmalar yapıyorlar. Örneğin Kipaş 11 adet okul inşa eden bir kuruluştur. Sosyal faaliyetler ve sorumluluk projeleri çalışanları da firmanın insan kaynakları içinde yer alan bir bölümdür. Holdinge bağlı olarak çalışan enerji santralleri ve örneğin çimento fabrikalarında çalışmak ise kalifiye mühendislerin kariyerlerine ayrı bir değer katıyor.

Kipaş Kahramanmaraş ve Bozüyük iş ilanları ağırlıklı olmak üzere ülkenin pek çok şehrinden alımlarını devam ettirmektedir. Kipaş açık pozisyonları arasından size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Kipaş Holding İş Başvurusu İçin; TIKLAYIN!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kipas-holding-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like