Korozo Ambalaj insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Korozo Ambalaj personel alımı yapıyor. Korozo Ambalaj iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Korozo Ambalaj Personel Alımı Yapıyor!

Ambalaj sektöründe faaliyetlerini sürdüren Korozo Ambalaj 1973 yılında kurulmuştur. Kendi sektörünün lider firmalarından birisi olan Korozo personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Korozo’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Korozo Ambalaj İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme
Doğru işe doğru insan seçimi KOROZO’da işe alım sürecinde temel felsefedir. KOROZO’ya yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir. Değerlendirme doğrultusunda başvuruda bulunan adaylara mutlaka geri bildirim yapılır.

7 yıldır Kariyer net tarafından “İnsana Saygı Ödülü” nü almamız bu alandaki hassasiyetimizin bir göstergesidir.

İnsan kaynakları politikalarımızda önemli hedeflerimizden biri de sadece bugünkü gereksinimlerimizi karşılayacak ve boş pozisyonları dolduracak bir çalışan profili yerine öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek, vizyon sahibi bir çalışan profiline şirketimizi ulaştırmaktır.

Seçme Yerleştirme sürecinde yetkinlik bazlı mülakatlar ve pozisyona özgü testler uygulanmaktadır. Seçme yerleştirme sürecimiz din,dil,cinsiyet,ırk ve yaş ayrımı gözetmeden fırsat eşitliği ilkesine dayanmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar web sitemizden ilgilendikleri pozisyonu önyazı ile belirterek “Genel Başvuru” yapabilmektedirler.

Korozo Ambalaj İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Korozo Ambalaj personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Korozo Ambalaj’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

  • Satış Temsilcisi
  • Uzman İhracat Satış Temsilcisi
  • Mekanik Bakım Teknisyeni
  • Üretim Mühendisi
  • Şantiye Şefi

Korozo Ambalaj İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/korozo-ambalaj-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like