Konya Kulu Belediyesi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Kulu Belediyesi personel alımı yapacak. Kulu Belediyesi işçi alımı, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kulu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor!

Kulu belediyesinden verilen ilana göre Belediye başkanlığı 1 personel alımı yapacak. İlanda insansız hava aracı pilotu pozisyonu için bir adet personel alımı gerçekleşecek. Başvuracak adayların en az ve en fazla ortaöğretim ( lise ) mezunu olması gerekiyor. Ayrıca KPSS’de KPSSP94 puan türünden 60 puan almış olma zorunluluğu var. Pozisyon için istenen nitelikler ise şu şekilde belirtilmiş;

Meslek Belgeleri ve Sertifikaları: İnsansız Hava Aracı Ticari Pilot Sertifikası, Telsizle Haberleşme Sertifikası

Çalışma Adresi : Camikebir Mah. Atatürk cad. No:56 42770 Kulu / Konya

Özel Şartlar: Talebe başvuru yapacak adayların (sivil havacılık genel müdürlüğünden alınmış) insansız hava aracı ticari pilot sertifikasına ve (iha sistemleri uygulama ve araştırma merkezince düzenlenen) telsizle haberleşme sertifikasına sahip olmaları gerekmekte olup, bu belgelerin talebin son başvuru tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir.

Başvurular

Talep şartlarına uygun adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 27 Temmuz 2018’e kadar talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Konya kulu belediye başkanlığından verilen personel alımı ilanın ayrıntılarını aktarmış bulunuyoruz. İlanla ilgili aklınıza takılanları aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kulu-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like