Meram Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Meram Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Meram Belediyesi Personel Alım İlanı

Meram Belediyesine bağlı olan Pelitaş İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bünyesine 2 işçi alımı gerçekleşecek. İlan verilen kadrolar için, vardiyalı sistemde, Meram Belediyesinin tüm sınırları içinde çalışılacağı belirtilmiştir. Adaylarda en az 1 yıllık deneyim süresi aranmaktadır.

İş Başvurusu Koşulları

  • T.C. Vatandaşı,
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip,
  • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak,
  • İlkokul mezunu olmak.

Başvuru için gerekli belgelerde ise, üzerinde T.C. kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, son 6 ay içinde çektirilmiş 2 adet vesikalık, diploma fotokopisi, en az B sınıfı ehliyet ve mülakatta başarılı olanlar için adli sicil belgesi istenmektedir.

Meram Belediyesinden açıklanan işçi alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda verdiğimiz tam ilanı inceleyerek iş başvuruları hakkında daha detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/meram-belediyesi-isci-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like