Oltu Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını duyurdu. Oltu Belediyesi personel alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Oltu Belediyesi İşçi Alım İlanı

Erzurum Oltu Belediyesine bağlı olan Oltu Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesine 1 işçi alımı gerçekleşecek. Bilgisayar bakım onarımcısı pozisyonu için alınacak personel daimi olarak işe başlayacak. Pozisyona başvuru yapacak adaylar için aranan koşullarda, en az lise mezunu, bilgisayar işletmenliği-operatörlüğü kuru belgesine sahip, bilgisayar bakım onarım teknisyenliği belgesi, olu ilçesi ve mahallelerinde ikamet etmek, askerliği yapmış olmak şeklinde şartlar bulunmaktadır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Sabıka kaydı
  • Kimlik fotokopisi
  • Terhis belgesi
  • Diploma fotokopisi
  • Bilgisayar sertifikası
  • İkametgah

İstenen belgelerle beraber Oltu ilçe belediyesine şahsen başvurularınızı yapabilirsiniz. Oltu Belediyesinden açıklanan işçi personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylar için KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda bulunan tam ilanı inceleyerek başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletmeyi unutmayın.

Oltu belediyesi 1 işçi alım ilanı için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/oltu-belediyesi-isci-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like