Otokar insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Otokar personel alımı yapıyor. Otokar iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Otokar Personel Alımı Yapıyor!

Otokar 1963 yılında kurulan Koç şirketler topluluğuna ait bir şirkettir. Kurulduğundan beri kendine has uygulamaları ve ileri teknolojileriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunan Otokar personel alımı yapmaya devam ediyor. Sakarya’da bulunan büyük fabrikasında faaliyetlerini sürdüren Otokar yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan bir firmadır. 2000’den fazla insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan Otokar insan kaynakları duyurusunu ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Otokar İnsan Kaynakları

Otokar’da İş Hayatı
​​Otokar İnsan Kaynakları olarak çalışanlarımızdan aldığımız güçle, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsiyoruz. İnsan Kaynakları Politikamızı; sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimini, motivasyonunu ve Otokar Ailesi’ne bağlılığını sağlamak şeklinde tanımlayabiliriz.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz
Çalışanlarımıza gurur veren bir ortam yaratarak, çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkararak sürekli yüksek performans göstermelerini sağlayan; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirerek sektöründe en çok tercih edilen bir şirket olmak ve bu sürekliliği sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz
Çalışanlarımızın gelişimleri için her türlü fırsatı yaratır ve destekleriz. Yüksek nitelikli çalışanları kurumumuza çekmek ve mevcut çalışanlarımızın bağlılığını sürekli kılmak için, etik değerlerden vazgeçmeden din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımcılığından uzak, eşitlikçi, güvenilir ve huzurlu çalışma ortamları yaratan çağdaş insan kaynakları politikalarını uygulayarak çalışanlarımızın yanında olmayı hedeflemekteyiz.

Otokar İş Başvurusu

Ağırlıklı olarak alımlarını Sakarya’daki fabrikasına yapacak olan Otokar personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Metod Mühendisi
  • Yeni Parça Devreye Giriş Mühendisi
  • Personel ve Endüstriyel İlişkiler Sorumlusu
  • İşyeri Hekimi
  • Üretim Mühendisi
  • Şasi Geliştirme Mühendisi

Otokar İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/otokar-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like