Paşabahçe insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Paşabahçe personel alımı yapıyor. Paşabahçe iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Paşabahçe Personel Alımı Yapıyor!

Paşabahçe Şişecam topluluğuna ait bir firmadır. Atatürk’ün bazı talimatlarıyla 1935’de Paşabahçe semtinde kurulan Paşabahçe personel alımı yapmaya devam ediyor. O yıllarda el üretimiyle faaliyetlerini sürdüren firma bugün son derece ileri teknolojilerden yararlanarak üretimlerini sürdürmektedir. Cam sektöründe Türkiye’de en büyük firma olan Paşabahçe dünyada ise en büyük 3. firma olarak gösterilmektedir. Şişecam çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız paşabahçe insan kaynakları duyurusunu ve firmanın şu anda boş olan pozisyonlarını inceleyebilir ve ardından iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır.

Paşabahçe İnsan Kaynakları Politikası

Bütün Şişecam şirketlerinde olduğu gibi Paşabahçe’nin önceliği de en iyi yetenekleri bünyeye katmanın, geliştirmenin ve elde tutmanın yanı sıra mutlu, güvenli ve motive edici bir çalışma ortamı sunarak çalışanların tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak, yüksek performans ve sürekli gelişimi sürdürülebilir kılmaktır.

Benimsenen endüstri ilişkileri stratejisinin temelinde ise, şirket vizyonu çerçevesinde yeni hedefler koymak ve gerçekleştirilen hedeflerin daha iyiye gitmesi için sürekli gelişim ve değişim sağlamak yer almaktadır.

Şişecam Topluluğu’nda ana hedefimiz:

 • Hiçbir ayrım gözetmeden, ulusal ve uluslararası standartlara uygun tüm hakların sunulduğu bir iş ortamının sağlanması,
 • Günümüz çalışma koşullarına uygun rekabet ve verimlilik odaklı endüstri ilişkilerinin sağlanması,
 • Şişecam kurum kültürüne uygun bir iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşturulması,
 • Çalışanlarımıza adil ve keyifli bir çalışma ortamı sağlanmasıdır.

İşe Alma: Grubumuza nitelikli adayların kazandırılması amacıyla, üniversitelerle kurulan bağlantılardan, eleman arama portallarından, gazetelere ve internet sayfamıza verilen iş ilanlarından ve kuruluşumuza yapılan bireysel başvurulardan yararlanılarak bir aday havuzu oluşturulur. Başvurular, aday havuzunda 1 yıl süreyle saklanır. Bu süre zarfında ortaya çıkan iş imkanları için aday mülakata ve yabancı dil seviye tespit sınavına davet edilir.

Paşabahçe’nin Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Türkiye’nin pek çok noktasında personele ihtiyacı olan Paşabahçe personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun en iyi işe karar verdikten sonra hızlı bir biçimde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • Mağaza Yöneticisi
 • Genel Başvuru
 • Bölüm Sekreteri
 • Mağaza Satış Elemanı
 • Mağaza Yönetici Yardımcısı
 • MAĞAZA SATIŞ ELEMANI
 • Part-Time Personel

Paşabahçe İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like