Pendik Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Pendik Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Pendik Belediyesi Güvenlik Personeli Alımı

Pendik Belediyesi Personel Anonim Şirketi’i kadrosunda çalıştırmak üzere Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi personeli alımı yapacaktır. Alım yapacak oldukları erkek adaylarda genel olarak aradıkları özellikler ise; en az lise mezunu, 35 yaşından gün almamış, Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimliğine sahip, T.C vatandaşı, askerlik görevini tamamlamış, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, görevini yapmasına engel olacak herhangi bir vücut ya da akıl hastalığı bulunmayan, Pendik’te ikamet eden ve tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip olmalarıdır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

İstenilen özelliklere sahip olan adaylardan başvuru yapmaları için; özgeçmiş formu (fotoğraflı CV), ikametgah, kimlik fotokopisi, 1 tane güncel fotoğraf, askerlik durum belgesi ve Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı ya da yenileme belgesine ilişkin evrak’ın fotokopisi gibi belgeleri istenmektedir. Müracaat şahsen Pendik Belediyesi Ana bina giriş katından alınacaktır.

Pendik Belediyesinden açıklanan güvenlik personeli alım ilanının ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak belediyeden verilen ilanın tamamını bulabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/pendik-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like