Sakarya Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. Sakarya Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor. Sakarya Büyükşehir belediyesi işçi alımı ile şehirdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma şartları

Sakarya Büyükşehir Belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bu birimlerden bazıların isimleri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir. Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikleri

Sakarya Büyükşehir belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sakarya Büyükşehir belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumun da eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Sakarya Büyükşehir belediyesi iş başvurusu yapabilmek için düzenli olarak İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi işçi personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda başvuru yapacak adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/sakarya-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like