Temelleri 1977 yılında atılan Simfer, o yıllarda katı yakıt soba üretimleri yapmaktaydı. Bir süre sonra pişirici grubu üretimlerine başlayan firma adım adım büyümeye başlamıştı. Kaliteli tesisleriyle ve Ar-Ge çalışmalarıyla müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunan Simfer personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Simfer’de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan firmanın insan kaynakları duyurusunu ve personel alacağı pozisyonları inceleyebilirsiniz.

Simfer İnsan Kaynakları

Simfer, her geçen gün büyüyen ailesi ile daha iyi hizmet vermek için yeni takım arkadaşları ile çalışmak istiyor. Pek çok il ve ilçede personel alımı yapmak isteyen Simfer’in bünyesinde çalışmak için yayınlanan iş ilanları takip etmeli, uygun ve yetenekli oldunuz işe başvuru yapmalısınız. İşe başvuru yaptıktan sonra size dönüş yapılarak, yüz yüze görüşme için tarih istenecektir.

Simfer İşçi ve Personel Alımı

Ağırlıklı olarak İstanbul ve Kayseri’de eleman ihtiyacı duyan Simfer personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verip hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Satın alma mühendisi
  • Şoför/Sürücü
  • Bakım onarım takım lideri
  • Genel başvuru (Mühendis)
  • İhracat satış temsilcisi
  • Enjeksiyon operatörü

Yurt içi ve yurt dışı pazarının önemli oyuncularından birisi olan Simfer, kurumsal hizmet veren yüksek kalite standartlarını yakalamış bir firmadır. Bünyesinde çalışmak isteyen personellere her zaman açık olan Simfer, iş ve pozisyon yelpazesinin geniş olması ile pek çok kişiye hitap eden herkesin yeteneğine ve ilgilisine göre iş bulabileceği bir kurumsal firma olarak hizmet vermektedir. Hemen iş başvurusu yapmak için simfer insan kaynakları sayfasına bakabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/simfer-personel-alimi-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like