Sur Yapı insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Sur Yapı personel alımı yapıyor. Sur Yapı iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Sur Yapı Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye inşaat sektörünün en büyük markalarından biri olan Sur Yapı personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizin de bu büyük firmada bir işiniz olmasını ve firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip, şirkete nasıl başvurulacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sur Yapı İnsan Kaynakları

Şirket’te çalışan her personelin, organizasyonel yapıdaki konumunun gerekli kıldığı takımların üyesi olma sorumluluğunu kavramasına ve üyesi bulunduğu takımların ruhuna uygun davranmasına ilişkin tutum-davranış alışkanlığının edindirilmesi esastır.
Organizasyonun her düzeyindeki kadrolarında mümkün olan en kalifiye ve yetenekli personeli bulundurmak bağlamında aşağıda belirtilen hususlar dikkate alınır:

  • Gereğinden fazla personel istihdam etmemek ve personelin en yüksek verimle çalışmasını sağlamak;
  • Görevin gereklerine uygun yetkin personelin görevlendirilmesini gerçekleştirmek, tüm personele yetenek ve yeterliklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sağlamak;
  • Personelin kişiliğine saygı duymak, özlük işlerine ilişkin haklarının korunmasını sağlamak;
  • Personeli başarıya teşvik etmek, ödüllendirmek, bilgi ve görgüsünü artırmak, Boşalan
    kadrolara bünye içinden eleman (yetkin personel) yetiştirme çabasını göstermek ve
    bu yerlere yerleştirmede Şirket içinde yetişen personele öncelik tanımak;
  • Personeli, kendisini ilgilendiren konularda zamanında haberdar etmek, görüş ve fikirlerini ilgili yönetim kademelerine kolaylıkla bildirmelerini sağlayacak haberleşme usullerini geliştirmek;
  • Tüm yöneticileriyle birlikte, personelin çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve iyi beşeri ilişkilerin tesis edilmesini sağlamak.

Sur Yapı İş Başvurusu

Alımlarını genellikle ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden ve ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapan Sur Yapı personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıdan Sur Yapı insan kaynakları sayfasını ziyaret edip iş başvurusu hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sur Yapı İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/sur-yapi-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like