TEB insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre TEB personel alımı yapıyor. TEB iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

TEB Personel Alımı Yapıyor

Ülkemizde faaliyetlerine devam eden büyük bankalardan birisi olan Türk Ekonomi Bankası yani TEB personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu günlerde pek çok açık pozisyonu bulunan TEB yeni takım arkadaşları aramaktadır. Siz de bu büyük bankaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek için ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz.

TEB son yıllarda oldukça başarılı bir değişim ve gelişim sürecine bankalardandır. Cumhuriyet bankalarından olan TEB, bir çok finans hizmeti vermekte ve küçük faiz oranlı kredilerle küçük esnafa yıllardır destek olmaktadır.

TEB iş ilanları dönem dönem kurumun resmi web sitesinde yer almaktadır. Çeşitli pozisyonlarda eleman alımı yapan TEB, bir çok kişiye iş imkanı sağlamıştır. Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen gençler için iyi iş fırsatları sunan bankada, uzman alımı ve gişe görevlisi alımı yapılmaktadır.

Bankanın internet sitesinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları bölümünde gerekli elemanların özellikleri bulunmakta ve başvuru da bu sistem üzerinden yapılmaktadır. Mülakata çağrılan adaylar, yazılı ve sözlü sınavlardan geçerek işe kabul edilmektedir.

TEB İş Başvuru Süreci

TEB internet sitesi üzerinden eleman alan bankalardandır. Diğer bankalar gibi TEB iş başvurusu da yazılı ve sözlü mülakat seçeneklerinden oluşmaktadır. Kısa bir eğitimin ardından işe başlama imkanı sağlayan bankada, bir çok sosyal hak ve yan hak mevcuttur.

Çalışanlarını memnun eden bir banka olan TEB, özellikle genç mezunlara yönelik istihdam sağlamakta ve kariyer basamaklarını en üst seviyeye çıkartmak isteyenler için özel kurum içi yükselme imkanları sağlamaktadır. Bir çok bankada olduğu Türk Ekonomi Bankası’nda da, çalışanlar için özel sigorta ve diğer sosyal haklar mevcut olmaktadır. İş başvurusu için düzenli olarak sitedeki duyurular takip edilmeli ve başvuru şartlarına uyuluyorsa başvuru yapılmalıdır.

TEB Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Duyurdu

Alımlarını ülkemizin pek çok şehrinde bulunan şubelerine yapan TEB personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek TEB’e iş başvurusu yapabilirsiniz. TEB insan kaynakları ve iş başvurusu sayfasına gitmek için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/teb-personel-alimi-2018/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like