Teknik Alüminyum şirketi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre firmaya personel alımı yapılacak. Teknik Alüminyum, İstanbul, çorlu, ergene bölgeleri iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Teknik Alüminyum Personel Alımları

1960 yılında Türkiye’de ilk alüminyum levha üretimine başlayan teknik alüminyum bugün ülkenin en büyük alüminyum üreticilerinden birisidir. Sektörün lider ve yılda onlarca ton alüminyum üreten bir marka olan teknik alüminyum, işçi personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizin için hazırladığımız bu ilanda firmanın insan kaynakları bölümünden yapılan açıklamayı ve ihtiyaç duyulan açık pozisyonları göreceksiniz. Dilediğinizi pozisyona hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Teknik Alüminyum İnsan Kaynakları

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Teknik Alüminyum bünyesinde oluşan iş gücü ihtiyaçları doğrultusunda, iş gerekleri dikkate alınarak önceden belirlenmiş olan yetkinlik, nitelik ve bilgi beceriye sahip adaylara ulaşılarak doğru işe doğru insan yerleştirmek amaçlanmaktadır. Bunu sağlamak amacıyla adaylara pozisyon bazında değişiklik göstermekle birlikte mülakat, çeşitli yetkinlik ve kişilik envanterleri, test ve sınavlar değerlendirme merkezi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. En büyük değerimizin insanımız olduğundan hareketle yetenekli ve mükemmellik kültürümüze uygun adaylara fırsat eşitliği içerisinde erişmek ve bünyemizde yer almasını sağlamak işe alım politikamızın temel hedefidir.

ÜCRET VE YAN HAKLAR

Teknik Alüminyum da çalışanlara adil bir ücretlendirme yapılabilmesi amacıyla işlerin kurum hedeflerine ulaşması maharet sorumluluk çaba ve iş koşulları faktörleri ölçülerek yapılan iş değerlendirmesi sonucu iş büyüklükleri doğrultusunda kademeler bazında ücret politikaları belirlenmektedir. Ücret politikalarını belirlerken amacımız; çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir. Bu maksatla her yıl düzenli olarak piyasa ücret araştırmaları yapılmaktadır. Mavi Yakalı çalışanlarımızın ücretlendirilmesi Toplu İş Sözleşmesi kapsamında belirlenmektedir.

Teknik Alüminyum İş İlanları ve Başvurular

Günümüzde çok sık bir şekilde işten ayrılma durumları olabiliyor ve her geçen gün farklı firmalar eleman ihtiyacı duyabiliyorlar. İstanbul ve Tekirdağ gibi şehirlerde yeni elemanlara ihtiyacı olan teknik alüminyum da personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde yayınlamaktadır. Firmanın açık pozisyonları arasından size en uygun işe karar verip anında başvuru yapabilirsiniz.

Teknik Alüminyum İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/teknik-aluminyum-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like