TESPO insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre TESPO personel alımı yapıyor. TESPO eleman alımı, iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

TESPO Personel Alımı Yapıyor!

Toptan alışveriş sektöründe tanınan markalardan biri olan TESPO uzun seneler önce kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği faaliyetlerle başarılı büyüyüşünü sürdüren TESPO personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Tespo Hakkında

Avrupa ve Amerika’da yaygın, güvenilir ve kendisini kanıtlamış bir mağazacılık türü olan Cash & Carry sisteminin Türkiye’deki öncüsü TESPO Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş., bakkal, market, otel, restaurant, sanayi tesisi ve özel şirketler gibi TESPO Kart sahibi müşterilerine hizmet verir.

Kurucumuz

Rahmet ve şükranla andığımız kurucumuz Ahmet Hamdi Ayker, 1922 yılında, katıldığı Kurtuluş Savaşının sona ermesi ile İzmir’de yerleşmeye karar vermiş, iş ve aile düzenini de bu şehirde kurmuştur.

Kendisi çalışkan, ülkesini seven, dürüst ticareti ve ilkeli rekabeti kültür edinen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir girişimciydi. Birbirine bağlı aile bireyleri ve çalışanlarından yarattığı birlik , neredeyse bir asır sonra bile çağdaş şirketler olarak yoluna devam etmektedir.

Tespo İnsan Kaynakları

1989 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve Türkiye’nin ilk cash&carry mağazası olan Tespo, köklü geçmişi ve tecrübesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Tespo’nun; İzmir (Bornova, Osmangazi, Gültepe, Eski İzmir), İstanbul (Kartal, Küçükköy, Beylikdüzü, Arnavutköy), Marmaris, Bursa, Kuşadası, Denizli, Fethiye, Antalya, Alanya, Side, Eskişehir, Balıkesir, Samsun ve Bodrum olmak üzere toplamda 20 mağazası ve 500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Tespo’nun 29 yıllık yükselen başarı grafiği, çalışanlarımızın başarılarına ve özverilerine bağlıdır.

Tespo mağaza çalışanlarımızı işe alımdan sonra detaylı bir eğitimden geçiriyor ve performanslarını değerlendirerek kısa sürede yükselmelerini sağlıyoruz.

Tespo insan kaynakları departmanı olarak, insan odaklı ve çağdaş bir İK anlayışıyla hareket ederek çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri, güvenilir bir çalışma ortamı sunuyoruz.

TESPO İş Başvurusu

Alımlarını ülkenin çeşitli bölgelerinden yapacak olan TESPO personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek TESPO’ya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda bağlantı verdiğimiz TESPO insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Reyon Elemanı
  • Kasiyer
  • Depo Elemanı

TESPO İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/tespo-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like