Tosçelik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Tosçelik personel alımı yapıyor. Tosçelik iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Tosçelik Personel Alımı Yapıyor!

Tosyalı Holding’in bir parçası olan Tosçelik Profil ve Saç 1997 yılında kurulmuş bir şirkettir. Kendi sektörünün lider firmalarından birisi olan Tosçelik personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında gösterilen Tosçelik İskenderun’daki büyük üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tosçelik İnsan Kaynakları

Neden Tosyalı Holding

TOSYALI Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, insan kaynağının gücü ve farkı ile elde edildiğinin bilincindedir. TOSYALI Holding; tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve sahip olduğu yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir.

TOSYALI Holding; Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanır. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden, statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Tosçeliğin Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Türkiye’nin farklı illerinde personellere ihtiyaç duyabilen Tosçelik personel alımı yapacağı listeyi açıkladı. Firmanın resmi sitesinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilir, size uygun pozisyonlarda işe başlayabilirsiniz.

Tosçelik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/toscelik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like