Trabzon Büyükşehir Belediyesi yayınlanan ilan ile itfaiye eri ve zabıta pozisyonlarına 170 kişilik personel alımı yapacak. İlan edilen kadrolara göre 82 erkek itfaiye eri 88 kadın-erkek zabıta memuru olacak şekilde alımlar gerçekleşecek.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 170 Personel Alım Şartları

Alınacak personellerde aranan şartlar ise KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, bazı kadrolar için en az lise mezunu diğer kadrolar içinse önlisans ve lisans mezunu olma şartları bulunuyor. Aşağıda yer verdiğimiz görselde alım yapılacak tüm kadroları ve aranan özel şartları görebilirsiniz.

İŞ BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.
  • Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.
  • Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Başvuru yapacak adayların istenen evrakları hazırlamaları ve gerekli belgelerle beraber 06-12 Aralık 2018 tarihleri arasında başvurularını Trabzon Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesine yapmaları gerekiyor. Başvurular doğrudan belediyeye şahsen yapılacak olup, belirtilen tarihlerde ve mesai saatleri içerisinde başvurularınızı yapmaya özen gösteriniz. Aşağıda belediye tarafından verilen bu ilanın tam metnini bulabilir ve tüm ayrıntıları inceleyebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/trabzon-buyuksehir-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like