Trakya Birlik genel müdürlüğünden verilen ilanlara göre kuruma personel alımı yapılacak. Trakya Birlik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kuruluş yıllarından günümüze kadar hızlı ve istikrarlı bir gelişme gösteren Trakya Birlik’in kuruluşunda 3 olan Kooperatif sayısı bugün Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölgelerinde faaliyetlerini sürdürmekte olan 48 Kooperatife yükselmiştir. Yine kuruluşta 2.103 olan ortak sayısı ise günümüzde 40.000’e çıkmıştır.

Trakya Birlik Personel Alımları

Trakya Birlik faaliyet gösterdiği bölgelerde personel eleman alımlarını sürdürüyor. Boşluk olan birimlerini resmi kurumlara bildirerek iş ilanları yayınlayan Trakya Birlik, Edirne, Tekirdağ ve Bursa gibi illerde sıklıkla yeni personeller almaktadır. Trakya Birlik güncel ilanlarını resmi kanallar ve sitemiz üzerinden sürekli takip edebilmeniz mümkündür. Aşağıda yer verdiğimiz resmi linke tıklayın ve sol menüden Kamu Personel Alımı seçeneğini işaretleyin. Buradan kurumun güncel ilanları var ise iş başvurularınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Trakya Birlik Resmi İlan Takibi İçin Tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/trakya-birlik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like