Türk Traktör staj başvurusu yapacak adaylar için staj şartları, başvuru süreci ve mülakat gibi konularda bilgiler vereceğiz. 1954 yılında kurulan Türk Traktör, o günden bu güne yükselen başarısı ve marka değeriyle 130’dan fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemizde önemli bir konumda bulunmaktadır. Bugünkü konumunun haricinde ülkemizde otomotiv sanayisindeki ilk kuruluş olma ünvanını da kendisinde bulundurmaktadır. Gerek ürün kalitesi gerek çalışanlarına verdiği önem gerek iş güvenliği gerek de çevreye gösterdiği özen açısından pek çok ödül ve belgeye layık görülen bir firma olması da Türk Traktör’ü sektörde ayrı bir yere koymaktadır.

Türk Traktör Staj Başvuru Şartları

Türk Traktör Staj başvurusunda bulunacak adayların:

  • Üniversite öğrencisi olmak (tercihen 3. ve 4.sınıf)
  • Okuldan verilecek zorunlu staj belgesi
  • Adli sicil kaydı olmaması
  • Onaylı not belgesi
  • Staja başlamadan önce yapılan sınavdan baraj üstünde not almak

Türk Traktör Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Traktör’e stajyer alımı için başvurmak isteyen öğrencilerin firmanın web sitesi üzerinden açılan ekran yardımıyla başvurularını kolayca yapabilirler. Başvuran adaylarla iletişim internet üzerinden olacağı için başvuru esnasında verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Ayrıca staj başvurusu için hazırladığınız CV’nin çok özenli ve güzel olmasına dikkat etmelisiniz.

Başvuru sonrasında gönderilecek e-mail ile başvuru sonucu adaya iletilmektedir. Türk Traktör staj mülakatında ise adaylar için kısa bir İngilizce testi uygulanıyor. Sonrasında kişilik envanteri testi ile aday hakkında bilgiler toplanıyor. Ayrıca adayın hedefleri, neden Türk Traktör’de çalışmak istediği, buraya katabilecekleri gibi sorular yöneltiliyor.

Aşağıda bulunan link adresini kullanarak Türk Traktör staj başvurusu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Açılan sayfada staj süreci sekmesini tıklayarak konu hakkında güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türk Traktör staj başvurusu için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/turk-traktor-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like