Vestel staj başvurusu yapacak adaylar için staj şartları, başvuru süreci ve mülakat gibi konularda bilgiler aktarıyoruz. 1984 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan Vestel, faaliyetlerini 1994 yılından bu yana Zorlu Holding bünyesinde sunmaya devam ediyor. Yerli marka olan Vestel, sadece Türkiye’de değil dünya pazarında da gösterdiği başarılarla dünya pazarında da yerini alıyor. Toplamda 23 şirketten oluşan Vestel’in 16 şirketi yurtdışındadır.

Şirketin faaliyet konusu ise elektronik ev eşyaları, beyaz eşyalar, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, akıllı telefonlar gibi aklınıza gelebilecek her türlü elektronik eşyadır. Şirket bünyesinde 16 bin çalışan bulunur ve Türkiye’de 1250 satış noktası mevcuttur. Yerli üretimin gururu olan Vestel, günden güne hem üretim kapasitesini arttıran hem de ürün çeşitliliği sunan şirketlerden. Böyle köklü bir firmada staj yapmayı düşünüyorsanız Vestel’e staj başvurusu yaparak kariyerinize bir kapı aralayabilirsiniz.

Vestel Staj Şartları

Üniversite öğrencileri ile yeni mezun olan kişilere özel olarak hazırlanan staj programı kapsamında stajyer alımı yapılmaktadır. V-Pusula staj programı uygulayan Vestel’de işi en iyilerden öğrenmeniz için imkan tanınmaktadır. Staj süresi boyunca konaklama, eğitim, ulaşım ve yemek giderleri şirket tarafından karşılanır ve hafta sonları da İzmir ve çevresini tanıma gezileri düzenlenir. Vestel stajyer alımı yaparken seçilme şansını yakalayarak tüm bu ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Vestel Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vestel kurumsal sitesine giriş yaparak, kariyer seçeneğini ve oradan da “Vestel’de staj yapmak ister misin” seçeneğini seçin. Açılan sayfada sağ üst köşede yer alan “Kariyerime giriş yapmak istiyorum” sekmesine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Vestel staj başvurusu için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/vestel-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like