Yazaki insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Yazaki personel alımı yapıyor. Yazaki iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Yazaki Personel Alımı Yapıyor

Yazaki ülkemizin sanayi sektöründe yerini alan önemli markalardan biridir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan global bir marka olan Yazaki personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük şirkette bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Yazaki’ye nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yazaki İnsan Kaynakları

VİZYONUMUZ

Yazaki; Gücünü İnsan Kaynakları Departmanı’ndan alan, tercih edilen bir firmadır

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın gelişimi için stratejik ve etkili bir iş ortağı olarak katma değer sağlamak, sosyal sorumluluklarımızdan aldığımız güç ve açık iletişimimiz sayesinde pozitif imajımızı yansıtarak iş hedeflerimizi başarmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Bütünlük
  • Doğruluk
  • Maliyet Bilinci
  • Mükemmellik

Yazaki İş Başvurusu

Alımlarını genellikle Bursa ve Yalova gibi şehirlerden yapan Yazaki personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıdan Yazaki resmi kariyer sayfasını ziyaret edebilir ve ve iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazaki İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/yazaki-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like