Ziylan Grup personel alımı ve iş ilanları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Ziylan Grup personel, eleman, işçi açığı oluşan tüm bölümler için iş başvurusu yapabilir ve yeni işin sahibi siz olabilirsiniz.

1960 yılında Gaziantep’de küçük bir ayakkabı atölyesinde çalışma hayatına başlayan Ziylan Grup bugün Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisidir. Gerek mağaza satışlarıyla gerekse de ihracatta pazarladıkları ayakkabı sayısı 20 milyonun üzerindedir. Ziylan Grup flo, polaris, kinetix, docers, lumberjack gibi markalarla faaliyetlerini sürdüren firma 350’nin üzerinde mağazasıyla müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde yüzlerce insana istihdam sağlayan Ziylan Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan Ziylan Grup insan kaynakları bildirisini ve firmanın alacağı personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ziylan Grup İnsan Kaynakları

Kuruma ve sektöre nitelikli insan kaynağı kazandırmak, perakende profesyonelleri yetiştirmek en önemli hedeftir. Grubumuzda;

  • Çalışanlarına ve çalışanlarının emeklerine değer verilir.
  • İşe alım, kariyer planlaması ve terfi süreçlerinde başarı esas alınır.
  • Başarı bireysel ve kurumsal ölçeklerle takip edilir ve ödüllendirilir.
  • Kurum içerisinde kariyer planlaması yapılır ve çalışanların kariyer hedefleri eğitimlerle desteklenir.
  • Tüm yöneticiler İnsan Kaynakları Yönetimi’nin bir parçasıdır. İşe alım, ücret yönetimi, kariyer planlaması, performans yönetimi, eğitim planlaması süreçlerinde İnsan Kaynakları yöneticiler ile işbirliği yapar.

Vizyon: Performans ve motivasyonu yüksek, üretkenlik ve uzmanlığı üst seviyede, insan kaynağı yaratmak.

Misyon: Gerek kurum içi gerekse kurum dışı belirlenen hedefler doğrultusunda misyonumuz; Çalışanlarımızın adil bir performans ve ücret sistemi içinde değerlendirildiği, gelişimlerini desteklemek adına eğitimlerin ön planda tutulduğu ve sürekli gelişen, motivasyonu yüksek, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Ziylan Grup İş Başvurusu

Türkiye’nin bir çok şehrinde elemana ihtiyacı olan Ziylan Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziylan grup iş başvurusu için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/ziylan-grup-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like