1962 senelerinde temelleri atılan Akbaş Holding o yıllarda tekstil sektöründe faaliyet göstermekteydi. Kısa sürede verimli ve azimli çalışmaları sonucunda A.Ş kimliğine bürünen firma faaliyet gösterdiği sektör sayısını da bir bir arttırmaya başladı. Bugün Tekstil, Enerji, Turizm, Gıda, İnşaat ve Savunma Sanayi gibi bir çok alanda hizmetlerine devam eden Akbaş Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl iş başvurunuzu gönderebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Akbaş Holding İş İlanları

Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından olan Akbaş Holding iş ilanları kariyer siteleri ve kurumun resmi internet siteleri üzerinden genç mezunların ilgisini çekmektedir. Yeni elemanlara her zaman açık olan Akbaş Holding kapıları birçok kişinin mesleğinde istediği başarıyı yakalamasını sağlamaktadır.

1950’li yılların sonunda kurulan ve daha sonra bir aile şirketi olan devam eden Akbaş Holding, mesleki açıdan oldukça üstün nitelikli olan personelleri istihdam ettirmektedir. Bursa merkezli bir şirket olan Akbaş Holding ile her zaman güvenilir bir firmada kariyer basamaklarını tırmanmak mümkün olmaktadır. Başvurular için kurumun insan kaynakları departmanına öz geçmişinizi gönderebilir, açık pozisyonları değerlendirerek iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akbaş Holding İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Bursa bölgesinden yapacak olan Akbaş Holding personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • SAP ABAP Uzmanı
  • Özel Güvenlik Elemanı
  • Muhasebe Uzmanı
  • Dijital Baskı Operatörü
  • İnşaat Mühendisi
  • Saha Formeni

İş başvurusu için Akbaş Holding insan kaynakları sayfasından daha fazla detay bulabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/akbas-holding-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like