Alanya Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Alanya Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Alanya Belediyesi Personel Alımı

Antalya ilimizde olan Alanya ilçemiz günden güne gelişim göstermektedir. Alanya ilçemiz ilk kimler tarafından kurulduğu belli değildir. Antalya ilimizin ilçesi olan Alanya tarihi ve turizm açısından da önemli yer alır. Bazı tarihi yerleri Alanya kalesi, Kızılkule, Tersane, Tophane, Ehmedek, Süleymaniye camisi, bedesten, darphane, Akbeşe sultan mescidi, Andızlı cami, Sitti Zeynep türbesi, Hıdırellez kilisesi, Şarapsa hanı, Alara kalesi, Alarahan, Kargıhan gibi önemli eserleri vardır. Yemek kültürü de çok zengindir. Sosyal faaliyet alanları oldukça gelişmiş ve çoktur.

Belediye başkanı Adem Murat Yücel yönetimindeki Alanya belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Alanya belediye başkanı Adem Murat Yücel sayesinde ilçemiz günden güne gelişmektedir.

Alanya belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi, Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Alanya belediyesi olarak çalışmaktadır. Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Alanya Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Alanya belediyesi işçi başvurusu yapacak adaylarında bazı genel özelliklere sahip olması istenmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Kendi pozisyonunda en az 2 yıl çalışma deneyimi olmalıdır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması iş başvurusu yapmak isteyen adaylardan istenen özelliklerdir.

Alanya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adaylardan istenen özelliklere sahip olan herkes değerlendirme içerisine alınacaktır. İşçi alımı tarihleri belli değildir, personel ihtiyacı durumunda devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanır. Alanya belediyesi iş ilanı ve personel alımı tarihleri için devlet personel başkanlığı ve İŞKUR web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Bu mecralara artı olarak sitemiz üzerinden de belediye ilanlarını en güncel haliyle takip edebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/alanya-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like