Tamek insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Tamek personel alımı yapıyor. Tamek iş ilanları, iş başvurusu, başvuru formu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Tamek Personel Alımları Yapıyor

Tamek 1955 tarihinden beri ülkemizde hizmet veren gıda sektörünün öncülerinden olan bir firmadır. Günümüzde hizmetlerini yüzde yüz Türk kaynaklı bir marka olarak sürdürüyor. Türkiye’de yaptıkları işlerle çoğu zaman ilklere imza atan firma insanlara sağlıklı ürünlerini sunma sloganıyla  yoluna devam etmektedir. Tam 57 yıldır aynı özveriyle çalışan Tamek, personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerine ulaştırmıştır. Sizler için hazırladığımız bu haberde Tamek insan kaynakları bölümünün duyurularını ve ihtiyaç duyduğu açık pozisyonları bulacaksınız. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir;

Tamek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TAMEK bünyesinde yer alan açık pozisyonlara ait detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve kariyer.net üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca açık pozisyonlar ve genel başvurularınız için [email protected] adresine de özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Tamek ağırlıklı olarak İstanbul, Karacabey, Bandırma gibi bölgelerden personel alımları yapmaktadır. Tamek açık pozisyonları arasından size uygun bir işi seçtikten sonra firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tamek İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/tamek-personel-alimi-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like