Alimex Alüminyum insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Alimex Alüminyum personel alımı yapıyor. Alimex Alüminyum iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Alimex Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Alüminyum sektörünün önemli markalarından birisi olan Alimex Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Alimex Alüminyum Hakkında

SUNPARADISE® 1993 yılında %99 yabancı sermaye ile kurulmuş olup halen Sakarya Akyazı’daki tesislerinde 50.000 m² arazi üzerinde, 10000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Üretiminin %99’u İsviçre, Almanya, Avusturya,İsveç, İngiltere, Tayland gibi yabancı ülkelere ihraç edilmektedir. Bu ihracatın yıllık ortalaması 6.000.000$’ı bulmaktadır. Kışbahçesi konstrüksiyonlarında ülkemizde halen öncülüğünü ve benzersizliğini koruyan sistemler, dünya çapında da kalitesini kabul ettirmiştir. Kapasitesini güngeçtikçe artan talep doğrultusunda artıran SUNPARADISE®, 150.000m²/yıllık kapasiteli tesisleri ile Türk ve Dünya inşaat sektörünün hizmetindedir.

Alimex Alüminyum İş Başvurusu

Bugünlerde alımlarını genellikle Sakarya bölgesi civarından yapan Alimex Alüminyum personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Alimex Alüminyuma iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Depo Uzmanı
  • Lojistik Şefi

Alimex Alüminyum İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like