TurkNet insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre TurkNet personel alımı yapıyor. TurkNet iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

TurkNet Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri 1996 yıllarında atılan TurkNet ülkemizin en büyük bilişim şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle sürekli büyümeye devam eden yenilikçi bir marka olan TurkNet personel alımı yapmayı sürdürüyor. Her geçen gün adını daha fazla insana duyuran bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip TurkNet’e nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

TurkNet Hakkımızda

Biz
1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz.

Yaklaşımımız
Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, katma değer yaratan ekstra servislerimiz, müşterimize sunduğumuz sürekli destek ve yüksek kalite standartımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edeceğiz.

TurkNet İş Başvurusu

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapan TurkNet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra TurkNet’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

TurkNet İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like