Anel Grup insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Anel Grup personel alımı yapıyor. Anel Grup iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Anel Grup Personel Alımı Yapıyor

Çalışma hayatına Elektrik sektörüyle başlayan Anel Grup 1986 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana bir çok başarılı projeye imza atan Anel Grup günümüze kadar gelen süreçte iyi bir büyüme kaydetmiştir. Hizmet verdiği alanlarda ülkenin önemli markalarından birisi olan Anel Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Anel Grup İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Anel Grup’ta İnsan Kaynakları, kurum değerlerinden biri olan insana saygıyı ön planda tutarak, tüm çalışanlara gelişim fırsatları sunmayı, adil ve objektif bir tutumla, her çalışana ulaşan bir danışman rolü üstlenerek, kişisel, kurumsal performansı ve tüm paydaşlarla iletişimi güçlendirmeyi hedefler. Kurumun hedefleri doğrultusunda şirketin sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmayı amaçlar.

Yaratıcı ve Etkin İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları Politikalarıyla kurumun marka imajının güçlendirilmesi, tercih edilme oranının yükseltilerek devam ettirilmesi, böylece ulusal ve uluslararası faaliyet alanlarında ihtiyaç duyduğu kaliteli insan kaynağına ulaşılması hedeflenir. Kurumsal değerleri benimsemiş, yüksek motivasyona sahip ve işine tutkuyla bağlı çalışanlardan oluşan organizasyon yapısını sürekli kılmak amacıyla, yaratıcı ve etkin insan kaynakları uygulamaları hayata geçirilir.

Anel Grup İş Başvurusu

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni elemanlar alacak olan Anel Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Anel Grup’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ
  • ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ
  • PROJE MÜHENDİSİ
  • MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ
  • TEKLİF YÖNETİCİSİ

Anel Grup İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like