Amerikan Hastanesi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Amerikan Hastanesi personel alımı yapıyor. Amerikan Hastanesi iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Amerikan Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Amerikan Hastanesi 1920 yıllarında kurulan ve kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Vehbi Koç bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Amerikan Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Amerikan Hastanesi İnsan Kaynakları

“Bizim için insan kaynağımız değil, kaynaklarımızı kullanan en değerli varlığımızdır.”

Amerikan Hastanesi İnsan Kaynakları Bölümü, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nın hedeflerine paralel bir bakış açısı ile çağdaş insan kaynakları uygulamalarını yürüterek, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’na, eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışmasında başarılı kişileri kazandırmayı ve bu kişileri sürekli eğitim programları, etkin performans yönetimi, kariyer planlama ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nın sektörde fark yaratan imajını belirleyen en önemli unsur; çalışanları için yarattığı eğitim ve gelişme imkânıdır. “Eğitim; bir şirketin çalışanlarına, dolayısıyla kendi geleceğine yaptığı en önemli yatırımdır” yaklaşımından yola çıkarak sene boyunca çalışanlarımızın, bilgi, beceri ve kaliteli hizmet düzeyini arttırmak amacıyla mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmekte ve tıbbi konferanslar düzenlenerek gündemin takip edilmesi sağlanmaktadır. İşe yeni başlayanlar için ise şirkete uyum süresi içerisinde ön oryantasyon, bölüm içi oryantasyon ve genel oryantasyon programları düzenlenmektedir.

Çalışanlarımız oryantasyon sürecini tamamladıktan sonra Yaratıcı Dramayla Hizmet Kültürü Eğitimleri’ni tamamlamakta; böylelikle kurum kültürünü özümsemiş olmaktadırlar. Çalışma sürelerince hizmet içi eğitimler ve ulusal/uluslararası kongrelerle sürekli desteklenmektedirler.

Amerikan Hastanesi İş Başvurusu

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapacak olan Amerikan Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Amerikan Hastanesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Hasta Temsilcisi
  • Hemşire
  • Garson
  • Çağrı Merkezi Danışmanı
  • Eczacı

Amerikan Hastanesi İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like