Colin’s insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Colin’s personel alımı yapıyor. Colin’s iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Colin’s Personel Alımı Yapıyor!

Colin’s personel alımı yapacağını duyurmasının ardından bir çok insan firmayı iş başvurusu yağmuruna tuttu. Colins insan kaynakları birimi bugünlerde epey yoğunluk yaşıyor. Sizler için güncel medyadan derlenen Colins iş ilanları bilgilerini burada topladık. Mağazacılık alanında tecrübeli ya da tecrübe kazanmak isteyen bir aday olabilirsiniz. Bu yüzden Colins eleman alımı ilanını mutlaka değerlendirmeyi düşünün.

Colins birçok ülkede faaliyet gösteren, ülkemizde de ağırlıklı olarak genç kesimin tercih ettiği popüler firmalardan birisidir. Dünya genelinde 600’ün üzerinde mağazası bulunan Colin’s sektörün dev firmalarından bir tanesidir. Bugün Türkiye’nin dört bir yanında colins personel alımı yapıyor. Aşağıda ilanımızın detaylarını inceleyerek siz de şehrinizdeki colins mağazalarının birinde işe başlayabilirsiniz.

Colins’in Kurumsal Yapısı

Colins şirket yetkilileri firmalarını sadece giyim eşyaları üreten bir marka olarak görmediklerini belirtmektedir. Ürettikleri mallarla insanları daha iyi hissettirme amacında olan Colins yenilik ve fit kavramlarını sıkça dile getirmektedir.

Colins’de Kariyer

Colins şirketinin insan kaynakları birimi, tüm stratejilerini ülkemizin değişen durumlarına göre iyileştirmektedir.

Colins İş Başvurusu

Genellikle İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale ve Antalya gibi büyük şehirlerde yeni personeller alacak olan Colins personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Colins’in açık pozisyonlarından bir işe karar verdikten sonra siz de mağazacılık sektöründe iş hayatınıza devam edebilirsiniz.

  • Mağaza Yönetici Yardımcısı
  • Satış Danışmanı
  • Kasiyer
  • Mağaza Yöneticisi
  • Depo Personeli

Colin’s İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like