Aytaç insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Aytaç personel alımı yapıyor. Aytaç iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Aytaç Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli gıda markalarından birisi olan Aytaç personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aytaç Hakkında

Tarihçe
Aytaç Gıda, 1993 yılında kurulmuş, 2013 yılı sonunda Yıldız Holding bünyesine geçmiştir. Çankırı iline bağlı Çerkeş ilçesinde, 852.000 metrekarelik alan üzerine kurulu 7 ayrı işletmede üretim yapılmaktadır. Dünyanın en büyük entegre yatırımlarından biri olan Aytaç Tesisleri, günde 750 büyükbaş, 2.500 küçükbaş hayvan kesebilme, 100.000 Tabaklı 60.000 Poşetli Bütün tavuk ürünü üretebilme ve 60.000 ton/yıl hayvan işleme kapasitesine sahip, günümüzün en gelişmiş gıda teknolojisiyle donatılmış tesis olma özelliğini taşımaktadır. Aytaç tesislerinde besicilikten, tavukçuluk işletmesine; hazır paket et ve et ürünlerinin üretiminden,sevkiyatına kadar tüm işlemler bilgisayar kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Vizyon
Türkiye’nin lider et ve et ürünleri firması olmak.

Aytaç İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde alımlarını sürdüren Aytaç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Aytaç’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aytaç İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like