DHMİ Antalya Havalimanı baş müdürlüğüne 10 personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar KPSSP3 puanı en yüksekten başlamak üzere bilgisayar destekli seçme sınavına veya yazılı sınava çağırılacaktır.

Sene içerisinde Antalya Havalimanı iş ilanları alanında sürekli olarak yeni şeyler sunmaktadır. Temizlik, güvenlik, danışman, satış personeli gibi alanlarda personel alımları yapmaktadır. Geçmiş dönemlerden beridir sürekli olarak kendini geliştirmesi ile de bünyesine neredeyse binlerce insan barındırmaktadır. Güvenlik alanından temizlik alanına ve daha birçok bölüme kadar sizlere çalışabileceğiniz yerler sunmaktadır.

Gelişen sektörler ve yenilenen iş alanları ile artık çalışabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Günümüzde iyi şartlarda çalışmak ve maddi anlamda ciddi gelir elde etmek isteyenler Antalya Havalimanında çalışmaktadır. Bölgede binlerce insana iş alanı oluşturmasından ziyade sürekli olarak büyüdüğü ve geliştiği için sürekli olarak işçi ve personel alımı içerisinde bulunarak maddi alanda insanlara yardımcı olmaktadır.

Antalya Havalimanı Personel Alımları 2023

Antalya Havalimanı personel alımı alanında yaptığınız başvurular değerlendirildikten sonra bütün yasal haklarınız kontrol altına alınmaktadır. Genel olarak diğer sektörlerde yaşanan sorunların aksine tamamen sizlere yarar sağlayacak sistemler kullanılmaktadır. Bu durumda çalıştığınız alan içerisinde daima güven içerisinde olmanıza neden olacaktır. Tabi ki bunun dışında birçok yararda sağlamaktadır. Sadece haklarınızı korumak ile kalmamaktadır.

Ücret Ödemeleri

Çalışmış olduğunuz bölümlerde sizlere ödenen ücretler aylık olarak sunulmaktadır. İşe alınmış olduğunuz tarihten itibaren anlaşmalı bankaya belirlenen ay içerisinde ücretiniz ödenmektedir. Yüksek fiyattan ödeme yapılırken emekliliğiniz için ödenen primlerde üst kısımdan değerlendirilmektedir. Maddi anlamda tamamen beklentileriniz karşılanmaktadır. Çünkü işçisine fazlasıyla değer veren ve sorunların mutlak çözümler üreten bir kurum içerisinde çalışacaksınız.

Mesai Tercihleri

İşe kabul edilmeniz ile birlikte çalıştığınız saatlerin dışında mesai ödemeleri yapılmaktadır. Bu hakkınız her zaman için çalıştığınız bölümde sizlere sunulmaktadır. Mesai ücretleriniz çalıştığınız dönemi takip eden ilk aylık ödeme de dahil edilmektedir. Sizlerde iş arıyorsanız Antalya Havalimanı işçi alımları alanını takip ederek kısa bir süre içerisinde maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/antalya-havalimani-personel-alimi-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like