Hatay belediye başkanlığından verilen ilanlara göre Hatay Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak. Hatay Büyükşehir Belediyesi zabıta memuru, itfaiye eri alımları için iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair detaylar yazımızda yer alıyor.

Hatay ili ülkenin güneyinde yer alan tarihi yapıtlara sahip olduğundan turizm bakımından zengin bir ildir. Bölgede geçim verimli topraklara sahip olmasından dolayı tarımla da sağlanmaktadır. Hatay Büyükşehir Belediyesi personel işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Hatay Büyükşehir Belediyesi başkanı Yaşar Toksoy yönetiminde hizmet vermektedir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Çalışma Şartları

Hatay büyükşehir belediyesi unlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi ve Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Yazı İşleri birimi, Muhtarlık birimi, Evlendirme Memurluk birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmaktadır.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Hatay Büyükşehir Belediyesini Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Hatay Büyükşehir Belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasın da şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hatay Büyükşehir Belediyesi iş ilanları personel ihtiyacı olduğu zamanlarda gerçekleştirmektedir. Hatay Büyükşehir Belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Hatay Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/hatay-buyuksehir-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like