Atakaş insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Atakaş personel alımı yapıyor. Atakaş iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Atakaş Personel Alımı Yapıyor!

Atakaş Hakkında

Atakaş iş dünyasına ilk atılım yaptığı dönemlere tekabül eden 1979 yılında sadece demir alanında faaliyet göstermekte iken 1989 yılından itibaren kömür işlemeye de başlamıştır. Merkezi İskenderun’da yer alan bu şirket ithal ettiği kömürleri işleyerek hem sanayi alanında hem de ısınma amaçlı kullanmak üzere satmaktadır. Alanında hem Türkiye’de hem de Avrupa’da kalite ve büyüklük açısından en üst sırasında yer alan Atakaş personel alımı yapmaya devam ediyor.

Atakaş İş İlanları

Demir ve kömür üretimi alanında faaliyet gösteren Atakaş şirketinin personel alımı için açtığı veya açacağı Atakaş iş ilanları için başvuru ve takip usullerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Böylelikle sizler de güvenli ve geleceği olan bir iş sahibi olabilir bu sayede geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Sizlerin bu iş ilanlarını takip etme ve başvurma süreçlerinde yardımcı olmak ise bizlere son derece memnuniyet vermektedir.

Atakaş Çalışma Şartları

Atakaş kömür, çelik, liman işletmeciliği, elektrik enerjisi üretimi gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Bu sektörler teknik uzmanlıklar gerektirmekle beraber yorucu da olabilmektedirler. Bu sebeple belirtmek gerekir ki çalışma şartları her ne kadar standartların altında da olsa yorulmak mümkündür lakin bu firma uluslararası belirlenmiş olan işçi güvenliği ve sağlığına son derece riayet etmektedir. Bu noktada hiçbir tereddüde kapılmanıza yer yoktur.

Atakaş’ın Adaylarda Aradığı Özellikler

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bu işler son derece teknik konular olduğu için Atakaş personel alımı konusunda tecrübe ve teknik bilgiye oldukça önem vermektedir. Bunun yanı sıra bazı kadrolar için bilgisayar kullanma şartı ehliyet şartı veyahut da operatör olma şartı gibi şartlar da eklenebilmektedir.

Atakaş İş Başvurusu

Atakaş iş başvurusu yapabilmek için iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki Atakaş’ın resmi web sitesine girmek ve burada insan kaynakları bölümünden başvuruda bulunmaktır. İkinci bir yöntem ise iş ilanı yayınlayan siteler vasıtasıyla başvuruda bulunmaktır. Bu sitelere ise arama motorunda Atakaş iş ilanı şeklinde arama yapmak suretiyle ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden açık pozisyonları inceleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Atakaş İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/atakas-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like